Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#267
Stary 11.04.2023, 15:16
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dobra ale już bez jaj , zamierzałem dzisiaj założyć temat , ale do meczu jeszcze 3 dni , a w bieżący wciąż żyj dyskusją

ustalmy że jak na dzień przed meczem nie ma tematu przygrałem w chuja , a inne ponaglania to już nadgorliwość


staram sie zachować zasade arytmetycznego środka pomiędzy poprzednim meczem a następnym

czyli 8 kwietnia + 14 kwienia / 2 = jak w morde 11ty , wiec mam czas do wieczora ;P
Hmmm... w Wiśle mówi się "zajebałem"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując