Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28303
Stary 11.04.2023, 11:38
Duda lepiej wyglądał, gdy grał regularnie. Ale też uczciwie trzeba przyznać, że grał wcześniej stale dlatego, że reszta albo się leczyła, albo byli to jacyś parodyści. Dzisiaj w drużynie są zwyczajnie lepsi zawodnicy na tej pozycji, więc słusznie, że to miejsce w składzie stracił. Forowanie młodych na siłę to jeden z głupszych pomysłów - nie raz, nie dwa to przerabialiśmy.

Porównywanie go ze Starzyńskim o tyle nie ma większego sensu, że Duda występuje jednak na o wiele bardziej odpowiedzialnej pozycji. Jak Starzyński przegrywał pojedynki, to można było twierdzić, że przynajmniej próbuje zrobić przewagę wchodząc w drybling. Strata piłki przez Dudę lub błąd w ustawieniu siłą rzeczy muszą być w jego przypadku bardziej widoczne i frustrujące z pozycji kibica.

Uważam w każdym razie, że Duda ma talent i potencjał. Być może największy w tym momencie spośród naszej młodzieży. Czy nas zbawi? Nie sądzę. Ale czy może zostać z czasem podstawowym zawodnikiem? Myślę, że tak. Skoro jednak stracił miejsce w składzie, rytmu meczowego podtrzymać w rezerwach nie może, to powinien po tej rundzie zwyczajnie pójść na kolejne wypożyczenie. Inaczej zrobimy krzywdę - i jemu, i sobie.
Ostatnio edytowane przez enzo : 11.04.2023 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując