Karherop napisał(a):

Poczytaj sobie co pisali 3 lata temu o Skorasiu kibice Lecha. Tyle powiem.
A i tak na dziś to ukształtowany 23 letni piłkarz z 150 meczami w seniorskiej piłce.
I to nie ja robię z Dudy mega talent tylko trenerzy Wisły czy poszczególnych kategorii reprezentacji Polski.
Ale wiadomo, znasz się lepiej od nich.
|
Daruj sobie ten żałosny populizm. To co pisali kibice trzy lata temu o Skórasiu jest bez znaczenia, znajdziesz kibiców jadących po każdym piłkarzu. U nas byli tacy co jechali po Fernandezie.
Kluczem jest to że Skóraś to jest zupełnie inny poziom niż Duda - i był trzy lata temu.
Argument o trenerach też z dupy - trenerzy Wisły lansowali też masę innych pseudotalentów: Plewkę, Gruszkowskiego, Starzyńskiego, Młyńskiego, Wachowiaka, Fazlagicia, Talara.
Masz w ogóle jakiś argument, czy to tylko wiara w kolejnego wunderkida? Bo ani Duda ani Młyński Skórasiem nie zostaną. Nigdy nie mieli na to szans. Nie ten talent, nie to wyszkolenie.
A my musimy wygrywać.