Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28296
Stary 11.04.2023, 09:40
Problemem jest to, ze nasze "talenty" nie maja gdzie grac.
Duda to dobry przyklad.
Przed wypozyczeniem nikt na niego nie zwracal uwagi. Pokopal runde czy dwie na wypozyczeniu, nabral troche oglady.
Na obozie zrobil bardzo dobre wrazenie, widac bylo postepy w jego grze.
Blysnal, ale zadzialo sie to o czym pisze Karherop. I problem jest taki, ze my nie mamy czasu ogrywac kogos, musimy awansowac. Wiec jak jest slabszy to laduje na lawce. Nie gra, nie rozwija sie. Nie implementuje tego, czego uczy sie na treningach, bo nie ma gdzie. A jak nie robi tego, to nie czuje pewnosci siebie, a to z kolei powoduje strach jak juz na boisko wychodzi. I kolko sie zamyka.
Lech ma druzyne rezerw na solidnym poziomie. Tam kopia lebki, ktore pozniej wchodza do 1 druzyny. A jak chwilowo maja gorszy okres to znowu wracaja do tej 3 ligi i tam kopia, az pewne mechanizmy zadzialaja. I znowu wracaja do 1 druzyny.

Dopoki nie bedzie rezerw, to nie ma mowy o skutecznym budowaniu zawodnikow przy jednoczesnym dbaniu o wynik sportowy 1 zespolu.
Odpowiedz cytując