Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.04.2023, 10:29
Trzeba było zadecydować (i się tej decyzji trzymać), że nie wychodzimy na boisko. Było niezgodne z regulaminem, jego stan zagrażał zdrowiu zawodników. Takie bym im zrobił obchody 100-lecia, afera na cały kraj.

Ale do takiej decyzji i takiego postawienia sprawy trzeba mieć jaja a u nas tego od lat brakuje.

Byłbym w stanie tym ciulom z Puszczy wybaczyć, gdyby stan murawy był od nich niezależny - ale przecież oni celowo ją zniszczyli.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując