skarabeus napisał(a):

|
Duda niestety idzie sciezka Starzynskiego. Wszedl w druzyne z wysokiego C. Ale teraz to juz tylko cienko przedzie i nie daje druzynie NIC.
|
Bo my za szybko przyznajemy łatkę talentu, za łatwo dajemy miejsce w składzie, po jednym dobrym meczu dwadzieścia beznadziejnych puszczamy płazem.
Duda nie wszedł z wysokiego C. Zagrał raptem dwa dobre mecze między którymi było kilka miesięcy przerwy. Reszta to mecze przeciętne albo słabe.
Niech Duda uczy się od Hiszpanów i walczy o ławkę rezerwowych, ale dajmy sobie spokój z łatką talentu. Jeśli nie zrobi znacznych postępów nic z niego nie będzie.