Patryko napisał(a):

|
Ściągnąć go można było, tylko nie wiem kto się dał nabrać na kontrakt do 2024. Przy tego typu wyeksploatowanych piłkarzach kontrakt max na rok z opcją przedłużenia.
|
Bascha to przydupas Jakuba pierwszy frontowy w konflikcie z Hyballą. Szanuje legendy, zasługuje na wypłatę.