Cymes napisał(a):

|
Za takiego Plewkę czy Bashę to biorę go do kadry w ciemno w każdej chwili. W ogóle to na jesieni czasem miałem duże wątpliwości, czy niektóre dziwne zagrania do nikogo to był jego problem, czy może jednak reszty drużyny, gdzie niektórzy panowie mieli ewidentnie problem z szukaniem gry.
|
Widzę że moja opinia n.t. przydatności Balty przestaje być kontrowersyjna

Sobolewski źle ustawił zespół. Wiedział gdzie gramy - skoro wiedziałem ja, Karcz czy Trela to nie ma tutaj żadnych wymówek.
Bezmyślne zmiany - Duda na takim boisku, przy takiej grze traci wszelkie atuty, a nie ma ich za wiele nawet gdy warunki do gry sprzyjają. On grę do przodu raczej spowalnia niż przyśpiesza. O wiele lepiej sprawdziłby się moim zdaniem taki Szot, o nieobecnym Balcie nie wspominając, skoro i tak o grze w piłce nie było mowy.
Młyński - już napisałem, daremny. Kolejna z rzędu beznadziejna zmiana.
Ondraszek, Żyro - OK, ale nie w 85 minucie.
Sobolewski to słaby taktycznie trener i ewidentnie ani nie przygotował taktyki pod Puszczę, ani nie przemyślał zmian. Nie tylko nie pomógł drużynie - zaszkodził jej.