Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 09.04.2023, 12:06
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jak ktos tu liczy, ze bedzie drugi Cupial to jest mocno naiwny
Jak ktos liczy, ze zapisze w umowie, ze nie mozna tego, tego i tego, i jest przekonany, ze takie zapisy uchronia przed wksazanymi sytuacjami w umowie, to jest jeszcze bardziej naiwny
Dokładnie. Niestety takie opinie będą hejtowane jak tylko tzw. inwestor zaszeleści banknotami. Ja zatem mam nadzieje, że pakietu kontrolnego akcji to mu się nie uda nabyć.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując