LucjuszWielki napisał(a):

|
Dzisiaj taki Iwan przydałby się na taką młóckę z drwalami.
|
Za takiego Plewkę czy Bashę to biorę go do kadry w ciemno w każdej chwili. W ogóle to na jesieni czasem miałem duże wątpliwości, czy niektóre dziwne zagrania do nikogo to był jego problem, czy może jednak reszty drużyny, gdzie niektórzy panowie mieli ewidentnie problem z szukaniem gry.