Ten "plaster" Fernandeza powinien dostać zoltko po 3 faulu w 1 polowie i byc moze inne granie byloby, a tak to sobie faulowal prawie przy kazdym kontakcie.
PS: Żurawskiego gadki nie da się słuchać Nie dość, że R wymawia jako Ł to jeszcze zastanawiał się z głównym komentującym czy Wisła w tym roku potrafiła odrobić straty przegrywając - było to przy stanie 1:0.
Cymes napisał(a):

|
W kontekście ewentualnego powrotu do ESA mam jednak wątpliwości czy na 6 i 8 nie potrzebujemy zawodników, którym piłka nie przeszkadza, a jednak w walce o górne piłki dadzą więcej niż Tachi i Igbekeme.
|
No to przecież był Balta

Dzisiaj taki Iwan przydałby się na taką młóckę z drwalami. W sumie po jego zgraniu głową Rodado ustrzelił Puszczę w pierwszym meczu. Dla przypomnienia:
https://www.youtube.com/watch?v=XuyvB84n2og (Balta wgrywa pojedynem główkowy z drwalem nr 8).
Duda wszedł, aby przyspieszyć grę i ewentualnie odsadzić szybkościowo drwali.
James fajnie podaje z pierwszej, choć dzisiaj miał też sporo podań do przeciwnika. W trakcie jego przyjścia sądziłem, że to zawodnik agresywny. Bardziej w stylu gry przypomina Aschrafa niż Lloncha, zero agresji.