Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.04.2023, 09:13
@Adrenalix - akurat porównywanie obu meczy z Puszczą jest głupie. W pierwszym mecz był na boisku a grały nasze młode diamenty - wygrana Puszczy słuszna. Wczorajszy mecz to już była patologia, sędzia nie miał prawa dopuścić tego czegoś do gry.
Lasyk, Myć - wiadomo kto zacz...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.04.2023 o godz. 09:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując