|
@Adrenalix - akurat porównywanie obu meczy z Puszczą jest głupie. W pierwszym mecz był na boisku a grały nasze młode diamenty - wygrana Puszczy słuszna. Wczorajszy mecz to już była patologia, sędzia nie miał prawa dopuścić tego czegoś do gry.
Lasyk, Myć - wiadomo kto zacz...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.04.2023 o godz. 09:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|