|
Awans "gładko" to nie jest w naszym stylu. Tu musi być dramatycznie, z emocjami do ostatniego meczu.
Nic poza 3 punktami nie zostało w Niepołomicach stracone. Co więcej, czołówka tracąc punkty daje i nam oddech, że w pozostałych 8 spotkaniach nie musimy wszystkiego wygrać by awansować.
Grunt że dalej wszystko w swoich rękach.
|