Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2765
Stary 09.04.2023, 09:08
Awans "gładko" to nie jest w naszym stylu. Tu musi być dramatycznie, z emocjami do ostatniego meczu.

Nic poza 3 punktami nie zostało w Niepołomicach stracone. Co więcej, czołówka tracąc punkty daje i nam oddech, że w pozostałych 8 spotkaniach nie musimy wszystkiego wygrać by awansować.

Grunt że dalej wszystko w swoich rękach.
Odpowiedz cytując