Wyświetl pojedynczy post
Cymes
Senior Member
 
Od: 07.2004
Skąd: z prawego brzegu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 09.04.2023, 08:42
To nie było wpuszczenie Dudy, tylko przede wszystkim zdjęcie kontuzjowanego Tachiego. Jeśli to coś poważniejszego, to naprawdę nie mam pojęcia kim będziemy grać na 6. Jakoś nie jestem przekonany, że wcześniejsze wejście Żyry i Ondraska odwróciłoby mecz. W ogóle nie wierzę, że to piszę, ale to kolejne spotkanie na wiosnę gdzie tęsknię za "brązowym Felicjanem". Mam wrażenie, że do meczy z przepychaniem autobusów chłop byłby znacznie lepszy niż Rodado. Wszystko to pokazuje, że ta kadra nie ma jakiejkolwiek głębi. Nawet nie chcę myśleć co będzie jak wysypie się jeszcze jeden/drugi podstawowy zawodnik.
Odpowiedz cytując