Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 09.04.2023, 07:47
Moim zdaniem pierwotnym błędem to było w ogóle wyjście na takie boisko.

To trochę pokazuje, że nie mamy jaj. Pojęczymy, pomarudzimy a na koniec i tak wyjdziemy na zaorane kartoflisko bo tak się podoba burakom, którzy sobie taki sposób na wygranie meczu wymyślili.

Trzeba było powiedzieć, że nie wychodzimy i tyle. Byłby skandal na całą Europę.

Uważam, że to tak powinnismy zrobić w Gliwicach: jasno kilka dni przed meczem zakomunikować, że nie wyjdziemy na nieregulaminowe boisko bo klub nie będzie ryzykował zdrowiem zawodników.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując