Temat
:
25 + 26 kolejka, Wisła vs Chrobry + Niepołomice, 1 i 8 kwiertnia 17:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
212
09.04.2023, 06:23
Było 0-2 ,a trener parodysta mając na ławce ofensywnych piłkarzy: Benito , Żyro , Ondraska czy Młyńskiego , robi jedną zmianę wpuszcza Dudę i gra nim do 70 minuty
ręce opadają...
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82