Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 08.04.2023, 21:35
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Taki mecz, że nawet odechciewa się komentować.

Mam nadzieję że za.8 spotkań opuścimy ta gówniana ligę. Takie mecze jak dzisiaj nie powinny mieć miejsca.

Dzisiejsze błędy piłkarzy czy fatalny mecz Luisa były na pewno spowodowane frustracja z faktu na jakim gównie musza grać. To uwłacza tej profesji. Lepiej wyjść już na sztuczna murawę niż grać na klepisku dopiero co po zaoraniu przez kombajn.
Kombajn nie orze...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując