Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 08.04.2023, 21:34
Taki mecz, że nawet odechciewa się komentować.

Mam nadzieję że za.8 spotkań opuścimy ta gówniana ligę. Takie mecze jak dzisiaj nie powinny mieć miejsca.

Dzisiejsze błędy piłkarzy czy fatalny mecz Luisa były na pewno spowodowane frustracja z faktu na jakim gównie musza grać. To uwłacza tej profesji. Lepiej wyjść już na sztuczna murawę niż grać na klepisku dopiero co po zaoraniu przez kombajn.
Odpowiedz cytując