Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
przynajmniej skonczyło sie bajanie w chmurach pt 100% zwyciestw
|
Zaraz ktoś powie że ma satysfakcję że nie wygraliśmy w Niepołomicach.. Tylko na to czekam.
I tak, nie spodziewałem się aż takiego bagna/gnoju.jak to co widzieliśmy w Niepołomicach.
No nic, 7 wygranych w 8 meczach. Jeszcze 8 potyczek i przynajmniej straty się znacząco nie powiększyły do rywali po tej kolejce.