Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2762
Stary 08.04.2023, 21:30
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przynajmniej skonczyło sie bajanie w chmurach pt 100% zwyciestw
Zaraz ktoś powie że ma satysfakcję że nie wygraliśmy w Niepołomicach.. Tylko na to czekam.

I tak, nie spodziewałem się aż takiego bagna/gnoju.jak to co widzieliśmy w Niepołomicach.

No nic, 7 wygranych w 8 meczach. Jeszcze 8 potyczek i przynajmniej straty się znacząco nie powiększyły do rywali po tej kolejce.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 08.04.2023 o godz. 21:48.
Odpowiedz cytując