Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 08.04.2023, 21:30
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Jak zobaczyłem rozgrzewającego się Młyńskiego to już wiedziałem, że 3 pkt zostawiamy na tym kartoflisku.

Niech mi ktoś wyjaśni, bo może jestem ślepy: jakie niby walory posiada Młyński, które dawały choćby cień nadziei, że podziała on na lewej stronie lepiej niż Villar? Obserwowałem go uważnie: prawie same straty, ani jednego dobrego dośrodkowania, ani jednego dryblingu. Po co to?

Trzeba sobie uzmysłowić: nie mamy ławki rezerwowych. Jak gonimy wynik, to niech ten wynik gonią ci, co są na boisku, bo z ławki to wchodzi totalny szrot.
Ja bym jeszcze rozumiał zmiany Ondraszka i Żyro na ostatnie 30 minut. Może ich ktoś w łeb trafi piłką. Może ją zgrają. I tak walimy dośrodkowanie za dośrodkowaniem, trzeba pomóc szczęściu. Ale Młyński i Duda? Serio?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując