Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 08.04.2023, 19:02
Szneka napisał(a):Wyświetl post
zapewnili nam piłkarze wqrwiające święta. Raz, że zagrali żenująco- wszyscy bez wyjątku z hiszpańskimi gwiazdami i Jamesem na czele, dwa trener, który robi zmiany w 85 minucie. Po pierwszej połowie oprócz Tachiego liczyłem , że zejdzie Rodado a tu lipa. Żaden rezerwowy nic nie wniósł do gry a podobno mamy niezłą ławkę. O boisku już pisałem , sędziowie- duet Lasyk Myć - ich dzisiejsza praca to kryminał. Tydzień temu gość ze Szczecina ustawił drwali z Głogowa w 10 minut a dziś taki Hajda powinien wylecieć z boiska w 30 minucie po 6 faulu na Lusie. Dziś dostaliśmy też odpowiedź na słynny nasz mental. Zamiast grać swoje, wdaliśmy się w przepychanki, w brudną grę i w bylejakość.
Za tydzień ze Stalą wcale nie będzie łatwiej.
Ze Stalą będzie łatwiej o tyle że to zespół grający w piłkę i boisko będzie lepsze. Ale to też lepszy zespół niż Puszcza.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując