|
Puszcza zaprezentowała wszystko co najgorsze w polskiej piłce, szczególnie tej pierwszoligowej. Celowo źle przygotowana murawa + 10 (Boguskiego pomijam) wyrośniętych drwali grających piłkę nie tyle prostą co prostacką.
Do tego sędzia dopuszczający do rąbanki.
Ale to w żaden sposób nie usprawiedliwia naszej słabej gry. I braku przygotowania sztabu trenerskiego do tego czego ze strony Puszczy można było się spodziewać. Zdecydowanie za późne wejście Żyry i Zdenka. Ten pierwszy powinien grać od pierwszej minuty za Rodado.
Zimny prysznic zasłużony ale czy przyniesie korzyść zobaczymy.
Seria się skończyła, można zacząć nową.
|