Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 08.04.2023, 18:50
Dla tych wsioków to największy sukces w karierze
Do przewidzenia że na takim żenującym kartoflisku nasze atuty zostaną zniwelowane.
Serio nie wiem po co Sobolewski wpuszcza Dudę i Młyńskiego. Zero pomocy w ataku i w obronie. Ondrasek i Żyro z uwagi na warunki fizyczne OK, ale za późno. Sobolewski nie pomaga zespołowi zmianami.

Wynik taki jakiego się obawiałem, niestety.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2023 o godz. 18:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując