Dla tych wsioków to największy sukces w karierze

Do przewidzenia że na takim żenującym kartoflisku nasze atuty zostaną zniwelowane.
Serio nie wiem po co Sobolewski wpuszcza Dudę i Młyńskiego. Zero pomocy w ataku i w obronie. Ondrasek i Żyro z uwagi na warunki fizyczne OK, ale za późno. Sobolewski nie pomaga zespołowi zmianami.
Wynik taki jakiego się obawiałem, niestety.