Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 08.04.2023, 18:41
No cóż, koniec serii, mecz przegrała drużyna lepiej grająca w piłkę, wygrała ekipa zdyscyplinowana i skupiona na swojej taktyce, która grała pod swoje atuty, czyli stały fragment gry i boisko nie nadające się do gry technicznej.

Mam nadzieję, że kiedyś nastanie taki dzień, że boiska takie jak to w Niepołomicach, czy słynny zielony dywan w Gliwicach, będą premiowane walkowerami za stan techniczny. To jest jawne nabijanie się z regulaminu, na zasadzie "mamy kartoflisko i co nam zrobicie".

Szkoda, ale nic straconego, gramy dalej.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując