|
No cóż, koniec serii, mecz przegrała drużyna lepiej grająca w piłkę, wygrała ekipa zdyscyplinowana i skupiona na swojej taktyce, która grała pod swoje atuty, czyli stały fragment gry i boisko nie nadające się do gry technicznej.
Mam nadzieję, że kiedyś nastanie taki dzień, że boiska takie jak to w Niepołomicach, czy słynny zielony dywan w Gliwicach, będą premiowane walkowerami za stan techniczny. To jest jawne nabijanie się z regulaminu, na zasadzie "mamy kartoflisko i co nam zrobicie".
Szkoda, ale nic straconego, gramy dalej.
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|