Temat
:
25 + 26 kolejka, Wisła vs Chrobry + Niepołomice, 1 i 8 kwiertnia 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Marek96
Member
Od: 09.2019
Offline
#
139
07.04.2023, 10:29
Ja to się chyba najbardziej obawiam się że Wisła z ostatnich lat przyzwyczaiła nas do tego że takich prezentów nie wykorzystuje. Oby tym razem było inaczej .
Marek96
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marek96
Znajdź inne posty napisane przez Marek96