pepe72 napisał(a):

Wszystko możemy . Ale gdzie na razie jesteśmy będzie wiadomo 12 kwietnia po zaległym meczu BBT i Puszczy.
Na razie polecam "procenty" pojawiające się na twitterze bo przy tak małych różnicach punktowych ręczne rozpisywanie możliwości jest zbyt czasochłonne.
|
A ja myślę że wiele nie braknie abyś musiał odkreślić 3 punkt ze swojego podpisu
