Kalkulacje w głowach piłkarzy to się pewnie zaczną jak zostanie nam do końca np 3 spotkania i 4 punkty potrzebne do awansu.
Na dziś nie sądzę że w czasie meczu mają co innego w głowach niż wygrana w każdym kolejnym spotkaniu.
No i tu dalej trzeba gonić ŁKS. Za mistrzostwo 1 ligi jest puchar, za 2 miejsce "tylko" awans
