Wojtas napisał(a):

co za wyniki
Ruch znowu ciuła te remisy przez karne w 90+ ,jak z ŁKS,to jest naprawde przecietny zespoł.
teraz wygrac z Puszczą i jestesmy juz na pasie startowym do Ekstraklasy
|
tylko te ciułanie reminów w 90+ nic im nie da.. wcale się nie zdziwię jak wypadną z top6 na sam koniec