Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 06.04.2023, 13:55
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
...
Nie każdy ma potrzebę uchodzenia za wielkiego "informatora", dodatkowo czasami pewne sprawy należy, dla dobra klubu, zachować dla siebie (co niestety część osób w klubie ma w nosie).

Odnosiłem się do Twoich poprzednich, bardziej szczegółowych "danych", które gdzieś tu na forum wrzucałeś, bo wybacz, ale o ogólnikach wie wiele osób. Kwoty przeznaczone na wsparcie "działu sportu" że tak to nazwę, to podałeś wcześniej, niż o tym zaczął dyskusję prezes z inwestorami - szacun!

A ja już milknę i czekam na finalizację transakcji.
Odpowiedz cytując