|
Szczerze mówiąc, to nie za bardzo podoba mi się nowy większościowy udziałowiec, który jest jakimś zagranicznym podmiotem, a z Wisły się wycofa zostawiając ją w jeszcze gorszym stanie niż ją zastał.
Moim zdaniem dla tego udziałowca powinno być wykluczone finansowanie klubu pożyczkami, bo to się nigdy dobrze nie kończy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|