Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 06.04.2023, 12:20
Szczerze mówiąc, to nie za bardzo podoba mi się nowy większościowy udziałowiec, który jest jakimś zagranicznym podmiotem, a z Wisły się wycofa zostawiając ją w jeszcze gorszym stanie niż ją zastał.

Moim zdaniem dla tego udziałowca powinno być wykluczone finansowanie klubu pożyczkami, bo to się nigdy dobrze nie kończy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując