skarabeus napisał(a):

Powiedzial, ze bedzie zamknieta w kwietniu i ze trwa zamykanie proocesu na ktory dano sobie 15 dni, ale to moze rowneiz dobrze potrwac i 30 dni ;-)
Do konca kwietnia realnie temat bedzie zamkniety.
Z grubsza Jaro powiedzial to co pisalem i poszerzyl nieco ;D
|
Nie powiedział czyje udziały będą wykupione. To, że nowy będzie większościowym udziałowcem faktycznie potwierdził.