|
Dziękuje pepe.Właśnie o to chodzi, że to pierwsza kolejka od dawna gdzie nie jesteśmy od nikogo zależni bo jeszcze w poprzedniej musieliśmy liczyć na stratę punktów Ruchu i tak się stało.Oczywiście zaraz możemy stracić punkty z Puszczą i wtedy znowu liczyć kto nam pomoże ale na tą chwilę wszystko zależy od nas
|