Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 06.04.2023, 09:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Co z tego że mamy wszystko w swoich rękach? Równie dobrze można powiedzieć, że każdy klub ma wszystko w swoich rękach i wystarczy, że ŁKS wygra wszystko, z nami nawet przegra, Ruch wygra wszystko, z nami zremisuje itd i już nie awansujemy bezpśrednio....
Ale przecież to napisał.

Jeśli Wisła wszystko wygra to niezależnie od wyników przeciwników awansuje. Skoro to jest wiślackie forum to obchodzą nas wyniki z punktu widzenia Wisły.
Równie prawdziwe jest stwierdzenie, że jeśli ŁKS wszystko wygra - no ma 5 punktów przewagi więc wystarczy, że wygra 7 razy i dwa razy zremisuje.
Tak samo prawdziwe jest stwierdzenie, że jeśli Ruch wszystko wygra to awansuje - pierwszy mecz z Bruk Betem wygrali.
Równie prawdziwe jest stwierdzenie, "jeśli wszystko wygra" w przypadku Bruk Betu jak i Puszczy.
I w każdym przypadku JEŚLI jest kluczowe.

Co nie zmienia faktu, że Wisła ma dziś wszystko w swoich rękach (nogach i głowach). 7 kolejek temu musieliśmy liczyć na potknięcia przeciwników bo nawet wygrane w meczach bezpośrednich nic nam nie dawały. Dziś (przed sobotnim meczem) nie musimy (bo już pogubili punkty )
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 06.04.2023 o godz. 09:56.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując