Jaroo1 napisał(a):

|
Co z tego że mamy wszystko w swoich rękach? Równie dobrze można powiedzieć, że każdy klub ma wszystko w swoich rękach i wystarczy, że ŁKS wygra wszystko, z nami nawet przegra, Ruch wygra wszystko, z nami zremisuje itd i już nie awansujemy bezpśrednio....
|
Ale przecież to napisał.
Jeśli Wisła wszystko wygra to niezależnie od wyników przeciwników awansuje. Skoro to jest wiślackie forum to obchodzą nas wyniki z punktu widzenia Wisły.
Równie prawdziwe jest stwierdzenie, że jeśli ŁKS wszystko wygra - no ma 5 punktów przewagi więc wystarczy, że wygra 7 razy i dwa razy zremisuje.
Tak samo prawdziwe jest stwierdzenie, że jeśli Ruch wszystko wygra to awansuje - pierwszy mecz z Bruk Betem wygrali.
Równie prawdziwe jest stwierdzenie, "jeśli wszystko wygra" w przypadku Bruk Betu jak i Puszczy.
I w każdym przypadku
JEŚLI jest kluczowe.
Co nie zmienia faktu, że Wisła ma dziś wszystko w swoich rękach (nogach i głowach). 7 kolejek temu musieliśmy liczyć na potknięcia przeciwników bo nawet wygrane w meczach bezpośrednich nic nam nie dawały. Dziś (przed sobotnim meczem) nie musimy (bo już pogubili punkty

)