Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2738
Stary 05.04.2023, 13:30
Akurat bycie pod ściana jak widać dobrze nam wychodzi. W dodatku od zawsze wiadomo, że lepiej jest gonić niż uciekać. Jak widać na razie świetnie dajemy rade grać pod presją, że absolutnie każdy jeden mecz, który gramy musimy wygrać. Ja to się bardziej obawiam sytuacji gdy to się własnie zmieni i nagle, czego się nikt nie spodziewał i raczej nie przewidywał przed rundą, pojawią sie mecze, gdzie w sumie czy wygramy czy przegramy, to nie bedzie tragedii, bo jakims cudem odrobilismy wszystko i zrobilismy sobie przewage jakas. Zeby sie nie okazalo, ze za szybko wszystko odrobilismy i zejdzie cisnienie w najgorszym mozliwym momencie i przegramy mecz, po ktorym stracimy przewage, a do odrobienia nie bedzie juz czasu.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 05.04.2023 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując