sevenheaven napisał(a):

|
Można się spierać w nieskończoność, ale Twoje zdanie jest idealnym podsumowaniem.. każdy z nich ma jakiś mniejszy lub większy defekt, ALE przypominam miejsce w którym obecnie jesteśmy.. gramy w 1 lidze, więc na tle pozostałych zawodników ich CV wygląda kosmicznie
|
Mają dobre CV jak na pierwszą ligę, ale na pewno nie kosmiczne. Uczciwą miarą jest według mnie to że wiele osób na forum przyjęło krytycznie te transfery, podkreślając że ich ostatnie lata to równia pochyła. Również Igbekeme. Wszyscy spełniają podstawowy warunek - totalny zjazd w ostatnich latach. Tyle że Kiko ich dobrze wyselekcjonował - nie przyjechali odcinać kuponów, weszli w ligę z bramą. Nikt już nie pyta czy nie za dużo Hiszpanów.
Teraz na ich odbiór rzutuje postawa w meczach - wręcz fantastyczna. 21 punktów w 7 meczach, każdy z pierwszego składu solidnie punktuje w kanadyjce, do tego walory estetyczne ich gry. Ale ich początkowy odbiór był umiarkowanie pozytywny.