Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28275
Stary 04.04.2023, 14:49
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Wiele razy to powtarzam, przedłużenie kontraktu Ikbekeme i Fernandezowi powinno być naszym priorytetem po awansie. Środkowy pomocnik oraz napastnik wokół których można budować zespół na przyszły sezon jak znalazł. Do nich Biegański i Junca i mamy kręgosłup drużyny. To są najwartościowsi obecnie nasi piłkarze, reszta do zapomnienia.
Możesz sobie powtarzać do urzygu ale nic to nie da jak dostaną lepszą ofertę niż my możemy zaproponować. Kropka. To że są to piłkarze wyrastający zdecydowanie ponad resztę zespołu jest raczej na tym etapie dla każdego kibica oczywiste (a były opinie że Fernandez to ten sam poziom co Hugi (!!), albo żeby się go pozbyć bo za drogi), w klubie tym bardziej.

Po prostu nasz "maks" to może być dla nich za mało, ale bardzo bym chciał żeby zostali.

Ale najpierw - awans. I bez jaj w rodzaju Dudy "wygrywającego rywalizację" z Igbekeme, bo tego się nie da na poważnie skomentować*. Dopóki James tu jest - niech gra. Łamag się już naoglądaliśmy i pewnie nie raz jeszcze sobie pooglądamy, ale kiedy następny raz taki piłkarz przyjdzie do Wisły?

*) To taki poziom majaczenia jak napisanie że Karolak wygrał rywalizację z Keanu Reevesem o rolę w kolejnej części "Listów do M.". Niby obaj aktorzy, ale kto w to uwierzy?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.04.2023 o godz. 15:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując