|
Wiele razy to powtarzam, przedłużenie kontraktu Ikbekeme i Fernandezowi powinno być naszym priorytetem po awansie. Środkowy pomocnik oraz napastnik wokół których można budować zespół na przyszły sezon jak znalazł. Do nich Biegański i Junca i mamy kręgosłup drużyny. To są najwartościowsi obecnie nasi piłkarze, reszta do zapomnienia.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 04.04.2023 o godz. 14:28.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|