|
Ludzie, przecież my nie mamy ławki! Ktoś się serio zastanawia kto lepszy na zmianę: Kuba czy Młyński? I jeszcze wychodzi mu że Młyński?! Serio?
Jeśli Kuba wejdzie, poczłapie kwadrans bez sensu i zejdzie do szatni - to będzie to 1:1 zmiana Młyńskiego z ostatnich trzech meczy. Albo Szywacza. To jest poziom jaki Błaszczykowski musi przeskoczyć. A właściwie to przejść, na pewno jest za niski żeby się pod nim przeczołgać. Mnie się wydaje że Sobolewski albo Kmiecik są w stanie założyć buty piłkarskie i zrobić zmianę na takim poziomie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|