FraMat napisał(a):

Brak awansu w tym roku to będzie organizacyjna klęska.
Nawet nie chcę o tym myśleć.
Pewnie JK myśli podobnie dlatego wszystko postawiono na jedną kartę.
Niczym za Holendrów.
Oby tym razem skończyło się inaczej.
|
Tego się właśnie obawiam - żeby nie skończyło się jak za Holendrów. Ale teraz na szczęście piłkarze w stosunku do ligi w której gramy nieporównywalnie lepsi.