Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28270
Stary 04.04.2023, 12:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Brak awansu w tym roku to będzie organizacyjna klęska.
Nawet nie chcę o tym myśleć.

Pewnie JK myśli podobnie dlatego wszystko postawiono na jedną kartę.
Niczym za Holendrów.
Oby tym razem skończyło się inaczej.
Tego się właśnie obawiam - żeby nie skończyło się jak za Holendrów. Ale teraz na szczęście piłkarze w stosunku do ligi w której gramy nieporównywalnie lepsi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując