Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28265
Stary 04.04.2023, 11:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pięknie, ale najpierw musi być awans. Inaczej wszystko się posypie.
Jeśli klub zacznie myśleć o tym co będzie po awansie dopiero w momencie awansu to obudzi się z ręką w nocniku. Tak jak obudził się po spadku.

Przerwa między ligami będzie krótka, budżet trzeba planować wielotorowo, zawodnicy nie będą czekać na ruch klubu do 10 czerwca bo muszą zabezpieczyć swoją przyszłość.

Najlepsi zawodnicy z wolnych kontraktów również będą oblegani przez lepsze kluby niż Wisła. Nie można zaspac, żeby nie zawalic letniego okna.
Odpowiedz cytując