Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28258
Stary 04.04.2023, 06:43
dla formalności , ja nie pisałem że życze sobie tego w obecnej sytuacji finansowej , czyli nie mialem zamiaru otwierac dyskusji , czy jestesmy czy tez nie , w stanie utrzymac hiszpanów



ja napisalem w kontrze do tych planów wydania 5mln euro na wzmocnienia , które obiecał nowy właściciel

i wzgledem tego napisalem ze ja bym sie skupil na utrzymaniu obecnej kadry
Odpowiedz cytując