|
dla formalności , ja nie pisałem że życze sobie tego w obecnej sytuacji finansowej , czyli nie mialem zamiaru otwierac dyskusji , czy jestesmy czy tez nie , w stanie utrzymac hiszpanów
ja napisalem w kontrze do tych planów wydania 5mln euro na wzmocnienia , które obiecał nowy właściciel
i wzgledem tego napisalem ze ja bym sie skupil na utrzymaniu obecnej kadry
|