https://twitter.com/zagrosik/status/...nmir_dzMw&s=19
Czy ja dobrze rozumiem, że z powyższego wynika, ze już nawet przy 16 punktach ciut bardziej prawdopodobny jest bezpośredni awans, niż jego brak? Czyli 5 zwycięstw i jeden remis... Aż ciężko uwierzyć