|
Nikt nie dostanie kontraktu na poziomie Fernandeza, bo nas po prostu na to nie stać.. nie mówiąc o tym, ze mielibyśmy go dać wszystkim Hiszpanom.. a sam Fernandez również będzie chciał podwyżki, umówmy się.. to jest piłkarz ponad stan.. z ogromnym kominem płacowym w tym momencie (i dobrze).
Martwi cisza w sprawie przedłużenia kontraktu.. zapewne czekają, czy roztrzygnie się kwestia awansu.. na pewno Fernandez nie będzie chciał zostać kolejny raz w 1 lidze.. ale możemy obudzić się z ręką w nocniku, jesli ktoś się do niego zgłosi, bo już w tej chwilii może podpisać kontrakt z innym klubem
Priorytetem powinno być zatrzymanie również Junci i Muli.. wydaje mi się, że Tachii, Benito oraz Villar są do zastąpienia.
|