Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28254
Stary 03.04.2023, 12:27
Jak awansujemy, to myślę, że nikt z Eklapy nas nie podkupi. To zgrana paczka, która chętnie tu zostanie, jeśli będzie zarabiać na poziomie Luisa Fernandeza. Sądzę, że są warci tych pieniędzy. Ile więcej może im dać klub z Eklapy? Sądzę, ze tu, gdzie od nich zaczyna się ustalanie składu i będą mogli się pokazać będzie im lepiej, niż w klubie, w którym będą budować swoją pozycję od nowa.
Wiadomo, że odejdzie James, więc tu Kiko musi kreatywnego CM.
Kto wie kogo jeszcze Kiko nam poleci, skoro ma całą rundę na poszukiwanie



Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego utrzymamy skład?

- zagraniczne kluby mają w poważaniu polska 1 ligę, jeśli nie masz 16 lat i latki wielkiego talentu to nie wyjeżdżasz stąd na zachód, poziom jest uznawany da dramatyczny/polamatorski w oczach zachodnich klubow
- polskie kluby nie lubią przepłacać za zawodników z 1 ligi polskiej, nie zaoferują bajecznego kontraktu, co najwyżej wizję gry "w pucharach"
- zawodnicy są tu zadowoleni, stali się gwiazdami, zespół jest świetnie zgrany
- jeśli przyjdzie inwestor może wpleść się wiarą że będziemy grali o coś więcej niż tylko utrzymanie w esa

Dlaczego nie utrzymamy?
- Hiszpanie poza Rodado mają relatywnie krótkie kontrakty i ciężko będzie ich siła zatrzymać
- jeśli się zgłosi Lech/Legia/Raków to nikogo nie zatrzymanym, tyle że czy aż tak dobrze te kluby śledzą 1 ligę? Czy to ich główny obiekt zainteresowania? Kwestia dyskusyjna.
- będą chcieli jeszcze naprawdę zarobić gdzieś wielka kasę, przy czym Luis już takowa zarobił i wie że nie jest to warte swojej ceny
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując