|
tylko to jest prawdziwe z jednym zastrzeżeniem "JAK DOTYCHCZAS"
jest nową sytuacją na polskim rynku , że w 1 lidze wymiatają hiszpanie od Kiko , który już ma wyrobioną markę
można powiedzieć że jestesmy idealnym filtrem dla Lech/Legia/Raków , głupotą by było gdyby sie nie przyglądali jak sie sprawdzają nabytki Kiko
zresztą za poprzedniego Kiko podobnie to wygladało , wszystkie hity sie rozeszły na pniu (Llonch , Carlitos, Jezus)
dlatego marzy mi sie taka sytuacja że ten nowy inwestor zapewni chociaż takie $$ że nas Legia nie bedzie w stanie podkupić (pisze to w kontrze do tych którzy przewidują transfery IN za kilka mln euro)
|