Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28252
Stary 03.04.2023, 11:31
Dlaczego utrzymamy skład?

- zagraniczne kluby mają w poważaniu polska 1 ligę, jeśli nie masz 16 lat i latki wielkiego talentu to nie wyjeżdżasz stąd na zachód, poziom jest uznawany da dramatyczny/polamatorski w oczach zachodnich klubow
- polskie kluby nie lubią przepłacać za zawodników z 1 ligi polskiej, nie zaoferują bajecznego kontraktu, co najwyżej wizję gry "w pucharach"
- zawodnicy są tu zadowoleni, stali się gwiazdami, zespół jest świetnie zgrany
- jeśli przyjdzie inwestor może wpleść się wiarą że będziemy grali o coś więcej niż tylko utrzymanie w esa

Dlaczego nie utrzymamy?
- Hiszpanie poza Rodado mają relatywnie krótkie kontrakty i ciężko będzie ich siła zatrzymać
- jeśli się zgłosi Lech/Legia/Raków to nikogo nie zatrzymanym, tyle że czy aż tak dobrze te kluby śledzą 1 ligę? Czy to ich główny obiekt zainteresowania? Kwestia dyskusyjna.
- będą chcieli jeszcze naprawdę zarobić gdzieś wielka kasę, przy czym Luis już takowa zarobił i wie że nie jest to warte swojej ceny
Odpowiedz cytując