Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 03.04.2023, 10:35
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
przy czym akurat Duda jako 17-latek , był podstawa raptem jeden poziom niżej grającej Garbarni , rozegrał cały sezon w 2 lidze praktycznie od deski do deski

to daje papiery na gre i to jest twarda waluta , ale nie tak twarda jak pała Wolfiego , który swoich poglądów będzie bronił , nawet po jakimś transferze do Napoli xD

problem z Kacprem i reszta naszych młodych zdolnych polega na tym że w normalnych klubach delikatnie się ich włącza do gry , daje minuty u boku doświadczonych kolegów , a u nas stworzono z nich większość jedenastki i kazano wygrać lige


btw zauważyliście że Wolfy nawet teraz broni Brzęczka (zbudował 75% obrony) xD
To akurat nie jest miernikiem niczego. Może równie dobrze oznaczać, że 2 liga to dla niego najodpowiedniejsze miejsce na ziemi...
Odpowiedz cytując