aNouc napisał(a):

Rodado ma swoją rolę, ale gole na tyle się rozkładają na cały ofensywny kwartet że nie ma co narzekać. Wcale mnie nie zdziwi jak przyjdzie mecz w którym Rodado ustrzeli 2 lub 3 bramki, bo zwyczajnie w świecie brakuje mu farta pod bramką.
Fajnie jakby też Duda lub Igbekeme coś dodali od siebie z dystansu, bo akurat to u nas szwankuje i poza Mula i LF nikt nie podejmuje podobnych prób. Albo podejmowane próby były wątpliwej jakości.