Karherop napisał(a):

Co mówił Brzęczek: "pokora do przeciwnika"
Co mówi Sobolewski: " zrewanżować się i wygrac"
"Pokora â cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, niewywyższaniu się ponad innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami."
Już wystarczy tej pokory. Trzeba iść po swoje i wygrać wszystko bez względów na przeciwnika.
Nie widziałem w podejściu do Chrobrego ani przez chwilę braku pokory, tylko mocne ciśnienie że trzeba wyjśc i rozklepac przeciwnika. Drużyna jest pozytywnie nabuzowana i kazdy czeka na mecz aby pokazać swoje najlepsze umiejętności. To może bardzo imponować. Zupełnie inne podejście niż wielu ligowcow nie walczących o nic,. gdzie wychodzi się na boisko tylko po to by zaliczyć spotkanie w statystykach.
Sorry za offtop
|
Nie cenię Brzęczka, zirytowało mnie bardzo, ze został naszym trenerem, ale podejście Sobola nie miałoby znaczenia, gdyby nie transfery Kiko. Aż boję się pomyśleć co by się stało, gdyby ktoś nie wpadł na tę opcję... i ściągał tu piłkarzy Sapalopodobnych zamiast Hiszpanów.
Również sorry za offtop.