|
Co mówił Brzęczek: "pokora do przeciwnika"
Co mówi Sobolewski: " zrewanżować się i wygrac"
"Pokora â cnota moralna, która w ogólnym rozumieniu polega na uznaniu własnej ograniczoności, niewywyższaniu się ponad innych i unikaniu chwalenia się swoimi dokonaniami."
Już wystarczy tej pokory. Trzeba iść po swoje i wygrać wszystko bez względów na przeciwnika.
Nie widziałem w podejściu do Chrobrego ani przez chwilę braku pokory, tylko mocne ciśnienie że trzeba wyjśc i rozklepac przeciwnika. Drużyna jest pozytywnie nabuzowana i kazdy czeka na mecz aby pokazać swoje najlepsze umiejętności. To może bardzo imponować. Zupełnie inne podejście niż wielu ligowcow nie walczących o nic,. gdzie wychodzi się na boisko tylko po to by zaliczyć spotkanie w statystykach.
Sorry za offtop
Ostatnio edytowane przez Karherop : 03.04.2023 o godz. 09:23.
|